Сайт – обличчя вашої компанії. Як зробити, щоб воно стало впізнаваним?

Погодьтеся, що зараз сайт є не розкішшю (як, скажімо, це було ще кілька років тому), а справжньою необхідністю. Саме сайт допомагає просувати послуги та товари, заявити про себе. Та й взагалі, це зручно, практично та статусно. Особливу увагу при розробці варто приділити дизайну, вигляду ресурсу. Адже, як відомо, зустрічають по одягу… Продуманий сайт та унікальний дизайн – це вже 90% успіху. Це – обличчя вашого бізнесу. Ви ж не можете виглядати погано в очах клієнтів і особливо конкурентів.

 

На що варто звернути особливу увагу?

Щоб ресурс мав успіх, необхідно докласти максимум зусиль. Одним із ключових моментів у розробці є гарний дизайн. Не забувайте, що сайт має викликати довіру та лише позитивні емоції у користувачів. Інакше на успіх чекати не доводиться. Тому знайдіть професіоналів, які створять справді хороший ресурс, наповнять його гідним та, головне, корисним контентом, зроблять просту та зрозумілу навігацію. До таких професіоналів належить і наша веб-студія.

 

Сайт, що непрофесійно виглядає, не викликає довіри. Ну, а про якість веб-ресурсу в цілому користувачі будуть судити, в першу чергу, наскільки оригінально, красиво, гармонійно оформлений дизайн.

 

Кожному сайту – своє оформлення

Варто чітко розуміти, що ті самі дизайнерські прийоми не можуть бути використані по відношенню до різних сайтів. Для кожного необхідно знайти своє індивідуальне «обличчя», яке стане впізнаваним. Саме тому розробка унікального дизайну – ключовий момент створення сайту.

 

До різних типів сайту застосовуються певні вимоги щодо дизайнерського оформлення. Наприклад, існують чіткі принципи оформлення інтернет-магазинів, блогів, ресурсів новин. Так, розважальний сайт кардинально відрізнятиметься від суворого порталу новин, і це варто обов’язково враховувати.

 

Колір має значення

Не менше значення має колірне оформлення сайту. Адже саме колір дуже часто брендує образ компанії. Ідеально, коли обрані відтінки відповідають типу пропонованих товарів або мають якесь власне значення. Наприклад, білий та зелений відтінки асоціюються з чистотою та порядком. А ось темні, навпаки, безладно. Відповідно, якщо ваша компанія надає клінінгові послуги, зрозуміло, що зупинити вибір краще на перших варіантах.

Замовити дзвінок
Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
Укр