WHISPER

Створення сайту для WHISPER

Корпоративний сайт
Про проєкт
Проект WHISPER допомагає покращити психічне здоров'я та особистісний розвиток користувачів і підкреслює нашу здатність розробляти інноваційні рішення, які сприяють зміні на краще в житті людей.

Його мета полягала в створенні платформи, яка б надавала зручний доступ до послуг психотерапевтів та психологів, а також пропонувала корисний ресурс для саморозвитку.

Наша команда завжди готова взяти на себе виклики та допомогти нашим клієнтам реалізувати їхні візії в онлайн-світі.
Завдання

Основне завдання включає можливість підбору психотерапевта за допомогою фільтрів та/або тесту який можна пройти на сайті, а також зручний процес запису на консультації.

Реалізація

Наша команда вирішила створити інтуїтивно зрозумлий та зручний веб-сайт, який задовольняв би всі вимоги клієнта.

Підбір психотерапевта: Веб-сайт надає можливість користувачам вибрати психотерапевта за допомогою різних фільтрів, таких як методи роботи, спеціалізація, мова формат роботи та інші.
Користувачі також можуть взяти тест, який допомагає підібрати психотерапевта, відповідно до їхніх потреб і пріоритетів.

Запис до психотерапевта: Процес запису до психотерапевта розділений на три етапи: вибір типу запису, обрання зручного графіку занять та заповнення ваших особистих даних для контакту.

Замовлення психологічних книг: Користувачі можуть переглядати асортимент психологічних книг, додавати їх у кошик та оформляти покупку в декілька кроків.

результати

Після запуску веб-сайту WHISPER, платформа стала важливим ресурсом для тих, хто шукає психотерапевта або прагне розвивати свою особистість. Користувачі можуть з легкістю знайти психотерапевта, запланувати консультацію та замовити психологічні книги для саморозвитку.

Desktop

Сподобався цей
кейс?

Залишайте заявку для розробки власного сайту

  Тип сайту
  Landing Page
  Корпоративний сайт
  Інтернет магазин
  Сайт візитка
  Потрібна консультація
  Замовити дзвінок
  Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
  Укр