SHIELD

Створення сайту для SHIELD - твоя таємна служба безпеки!

Корпоративний сайт
Про проєкт
SHIELD - це більше, ніж просто набір технічних рішень. Це унікальний підхід до забезпечення безпеки, враховуючи потреби кожного клієнта.

Ми працюємо над впровадженням інноваційних систем відеоспостереження, контролю доступу та фізичної охорони, щоб створити безпечне та надійне середовище для наших клієнтів.

Цей проект - це своєрідний символ нашої експертизи та зобов'язання забезпечити вас найкращими рішеннями у сфері безпеки. І ми пишаємося тим, що SHIELD став ключовим кроком до вашого спокою та захищеності.
Завдання

Розробка сайту, де користувачі можуть легко замовляти послуги охорони та передові системи безпеки. Також можливість замовити передові системи безпеки.

Реалізація

Реалізація цього проекту передбачає створення веб-сайту з можливістю легкого доступу для користувачів. На сайті буде реалізовано функціонал для замовлення послуг охорони та передових систем безпеки, зокрема фізичної охорони, пультової охорони, охорони вантажів, особистої охорони, персонального водія-охоронця VIP-класу та послуг для масових заходів.

Крім того, платформа надасть можливість замовляти передові системи безпеки, такі як відеоспостереження, системи контролю доступу та домофони.

На сайті буде розміщена інформація про широкий спектр переваг. Також буде надана детальна інформація про етапи роботи, що передбачає використання наших послуг, для кращого розуміння процесу співпраці. Ці блоки роблять інформацію зрозумілою та легко сприйнятною для відвідувачів. Вони структурують інформацію таким чином, щоб користувачі могли швидко засвоїти ключові аспекти послуг та процесу співпраці.

результати

Наша мета – забезпечити зручний та доступний спосіб замовлення послуг безпеки для наших клієнтів. І в нас все вийшло! Впроваджені нові функціональні можливості та покращення на сайті допомогли збільшити кількість продажів чи запитів на послуги компанії. Оптимізований контент та розташування важливих елементів на сторінках сприяли підвищенню конверсії, що означає більше клієнтів виконують цільові дії на сайті.

Сподобався цей
кейс?

Залишайте заявку для розробки власного сайту

  Тип сайту
  Landing Page
  Корпоративний сайт
  Інтернет магазин
  Сайт візитка
  Потрібна консультація
  Замовити дзвінок
  Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
  Укр