developer in montenegro

Корпоративний сайт для забудовника в Чорногорії

Корпоративний сайт
Про проєкт
Розробили лендинг для Асоціації забудовників Чорногорії – організації, яка допомагає людям купити нерухомість за кордоном. Це досить складний бізнес: його клієнти — люди, які оперують великим капіталом, які хочуть, щоб усе було зрозумілим і виглядало при цьому надійно та безпечно. Ми вивчили безліч сайтів конкурентів та досліджували цільову аудиторію. Провели велику роботу та створили сайт, який вийшов зручним та простим для кожного клієнта ЦА.
головна
Desktop
Desktop
СТОРІНКА ОБ'ЄКТУ

Завдання:

Створити інформативний та зручний сайт із сучасним дизайном, який доступно та зрозуміло пояснить потенційному клієнту, які послуги йому пропонують, і що він отримає у результаті. Повинні бути відображені всі переваги співпраці та додаткові бонуси, які будуть корисні для замовника.

Реалізація:

Сайт спроектували у форматі Landing Page, щоб підвищити конверсію. Зроблено у двох мовних версіях. Вся інформація розміщена в межах однієї сторінки: поступово розкривається робота компанії та розписується кожен етап роботи з клієнтом. Між блоками розміщуються активні посилання для зворотного зв’язку, завантаження документів і заявки на підбір квартири або будинку.

Дизайн лендингу лаконічний, з мінімумом графічних елементів. Фон зроблений білим, щоб читач міг сконцентруватися на тексті та фотографіях об’єктів нерухомості. Блоки виконані у синьому кольорі, тому вони одразу помітні.

 

У межах одного скролла розміщена головна інформація: пропозиція, переваги та активна кнопка для зв’язку. Є приклади об’єктів нерухомості з основними характеристиками та цінами. Можна вибрати тип об’єкта, кількість кімнат та ціновий діапазон. Додатково надається можливість завантажити каталог з повним переліком квартир, інструкцію для тих, хто хоче отримати громадянство Євросоюзу, та гід життя в Чорногорії.

Сподобався цей кейс? Залишай заявку для розробки власного сайту

Сподобався цей
кейс?

Залишайте заявку для розробки власного сайту

  Тип сайту
  Landing Page
  Корпоративний сайт
  Інтернет магазин
  Сайт візитка
  Потрібна консультація
  Замовити дзвінок
  Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
  Укр