Конструктор сайтів чи веб-розробка?

Що краще: сайт-конструктор чи розробка з нуля?

Сьогодні існує безліч ресурсів, які дозволяють створити сайт за допомогою спеціальних конструкторів. Тож чи варто платити гроші професійним розробникам, якщо можна самостійно зробити сайт?

 

В чому різниця?

Використовуючи конструктор, кожен бажаючий може самостійно створити сайт. І тому використовуються готові блоки. Щоб скористатися таким шаблоном, не обов’язково знати основи програмування, верстки. Розробкою та створенням повноцінного сайту займається ціла команда професіоналів, куди входять веб-розробники, дизайнери, копірайтери, маркетологи та програмісти.

 

Переваги повноцінної веб-розробки

Причин, через які краще вибирати створення сайту з нуля, безліч.

Серед переваг ексклюзивного ресурсу:

  • Унікальні технічні можливості. Згодом на такий сайт можна додати сторінки, розділи, розширити функціонал, чого неможливо зробити у випадку з конструктором.
  • Безпека. На сторонніх сайтах (а саме до таких належить конструктор) можуть виникати складності зі зберіганням та захистом даних. Тому найкраще створювати власну платформу.
  • Можливості просування. Конструктори пропонують стандартні налаштування, змінити які неможливо, тому сео-продвижение у разі дуже проблематично. А ось сайт з нуля без проблем може використати контекстну рекламу, його можна оптимізувати таке інше.

 

І, звичайно, не варто забувати про таку особливість сайту, розробленого професіоналами, як унікальність. Такий ресурс точно не загубиться в просторах Інтернету, вигідно виділятиметься на тлі конкуруючих і стане чудовим інструментом заробітку!

Замовити дзвінок
Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
Укр