Адаптивна верстка Навіщо та нащо?

Адаптивний веб дизайн дуже важливий! Чому?

Кількість пристроїв, з яких можна виходити до інтернету, зростає з кожним роком. І якщо раніше це був лише комп’ютер, то сьогодні для цього активно використовуються й інші сучасні гаджети – планшети, смартфони і навіть телевізори. Цілком очевидно, що дизайн сайтів має бути адаптований до будь-якого формату екрану. Впоратися з поставленим завданням адаптивна верстка. Завдяки такій верстки ресурс завжди буде правильно відображатися на екрані, незалежно від того, з якого пристрою зайде користувач.

 

Адаптивний сайт: що таке?

Адаптивний сайт являє собою веб-сторінку з коректним та зручним для користувача відображенням даних. Такий сайт автоматично підганяється під розміри вікна браузера. Це означає, що необхідність налаштування ресурсу під окремі різновиди гаджета відпадає, і він правильно відображатиметься на будь-якому девайсі: від телефону до телевізора.

 

Переваги

Адаптивний дизайн сайту має безліч переваг:

● Зручність. Як було зазначено, адаптивний веб-дизайн дозволяє використовувати будь-який пристрій.

● Прибутковість. Щорічно кількість мобільних користувачів збільшується, а це означає, що відвідуваність сайтів, на яких застосована відповідна верстка, також зростає. Це забезпечить зростання конверсії та прибутковості компанії.

● Просування. Адаптивна верстка допомагає ранжувати сайт у результатах пошукової видачі при використанні для цієї мети мобільного гаджета. Відповідно, грамотна оптимізація, у тому числі, і адаптивність сайту забезпечить попадання ресурсу в ТОП, залучить нових клієнтів, підвищити прибутковість компанії.

Адаптивна верстка, приклади якої можна переглянути в нашому каталозі, здатна в рази підвищити лояльність відвідувачів. Тут все дуже просто: з двох подібних сайтів користувач віддасть перевагу тому, що максимально адаптований саме під його гаджет.

 

Що ми пропонуємо?

Наша команда професіоналів швидко та якісно впровадить адаптивну верстку сайту та втілить у життя всі побажання та вимоги клієнта. Наші рішення 100% допоможуть у розвитку Вашого бізнесу незалежно від його спрямованості. Ви неодмінно оціните фінансову вигоду адаптивної верстки, адже замовляючи розробку сайту, ви платите за одну послугу, а в будь-який пакет обов’язкових робіт входить і Мобільна версія дизайн.

Хочемо ще раз акцентувати увагу на тому, що адаптивний сайт здатний не просто заощадити Ваші кошти, а й значною мірою сприяти розвитку бізнесу, принісши додатковий дохід.

Замовити дзвінок
Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
Укр