Крутий сайт за 3 кроки: що потрібно знати, щоб ваша сторінка давала конверсію

Управляєте існуючим сайтом чи тільки обзавелися ідеєю зробити класний майданчик продажів чи персональну сторінку? Прочитайте ці поради від досвідченого розробника, через якого пройшли сотні проектів, щоб отримати максимальний інтерес аудиторії та конверсію продажів на вашому майбутньому сайті.

 

1. Візуальний контент є важливим

Відомо, що людський мозок може обробляти зображення у 60 000 разів швидше, ніж слова. Подбайте про належне візуальне оформлення свого сайту, щоб він сподобався не лише вам, а й кожному потенційному клієнту. Чим ширша ваша цільова аудиторія та функціонал сайту, тим складніше зробити стильний адаптивний дизайн, який даватиме високу конверсію продажів. Часто буває, що з першого погляду не найкраща верстка дає найвищі результати переходу та заявок – такі аномалії справді можливі у маркетингу. Тут я рекомендую вам підключити до роботи дизайнера та SEOшника – їхній тандем зможе підібрати найкраще дизайнерське рішення, підтверджене цифрами.

 

2. Короткий, але зрозумілий зміст слів

Кожен веб-сайт або навіть блог малого бізнесу відрізняється, тому що кожен є різною метою. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був порталом для людей, які купують товари, вам необхідно побудувати його навколо цієї мети. Веб-сайт без чіткої мети буде коштувати вам лише часу та грошей, але не принесе жодної користі. Необхідно чітко розуміти, що відвідувачі веб-сайту не витрачатимуть багато часу на читання сторінок лише для того, щоб знайти основну інформацію. Тому переконайтеся, що важливі моменти та пропозиції дуже зрозумілі та їх легко знайти на першій сторінці. Розмістіть форми заявок та маркетингові пропозиції на помітних екранах сайту, щоб узяти контактну інформацію клієнта та вже розгорнуто обробити його у телефонному режимі.

 

3. SEO на сторінці

URL-адреси: повинні бути короткими та чіткими, краще без символів та охоплювати ключові слова та основний контент. Теги заголовка: увімкніть цільові ключові слова на початок тега заголовка, щоб Google спростив пошук. Щільність ключових слів: краще розміщувати ці цінні ключові слова на першій сторінці та у кожному першому абзаці. Тоді шукати простіше.

Внутрішні посилання: краще робити посилання на інший контент усередині веб-сайту, щоб люди більше дізналися про ваш блог або продукти. А також це може збільшити тривалість, що може підвищити ваш рейтинг у Google. Швидкість сайту: коли на одній адресі розміщено багато зображень, падатиме швидкість завантаження сторінки (пам’ятайте, що у нас є 3 секунди, щоб залучити клієнта до ознайомлення з сайтом). Раціонально використовуйте інтерфейс вашої сторінки.

Замовити дзвінок
Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
Укр