5 причин зробити власний веб-сайт

Ситуація зі світовою пандемією значно змотивувала багато раніше не інтегрованих в мережу бізнесів частково або повністю перейти в офлайн. Побачити низку переваг у створенні сайту для бізнесу – лише питання часу, якщо ви й досі переконані в актуальності живих магазинів. Давайте розберемо 5 вичерпних причин мати сайт у 2020 році:

 

У ваших конкурентів вже є сайт

Поки ваш реалізатор приходить на роботу до 10:00 і закриває магазин о 20:00, ваші конкуренти крутять рекламні кампанії 24 години на добу та отримують значно більшу кількість заявок та замовлень, мають можливість відстежувати аналітику, вік, локацію та інтереси своїх цільових клієнтів, що також дозволяє давати круті маркетингові компанії та збільшувати продажі. Сайт – це одноразова можливість стати ефективнішою!

 

Вашим покупцям так буде зручніше

Продаючи або надаючи інформацію про компанію на сайті, ви позбавляєте клієнта необхідності фізично добиратися до вас, витрачати час на телефонні розмови з консультантом, шукати відгуки та вашу контактну інформацію. Середня тривалість відвідування одного сайту по Україні близько 50 секунд – цього достатньо, щоб зацікавити клієнта та обробити заявку на ваш товар чи послугу.

 

Більше можливостей та відсутність тимчасових рамок

Уявіть, що доплативши енну кількість грошей ви можете значно збільшити кількість людей, які зайдуть з вулиці в офіс або магазин вашої компанії. Мабуть, це неможливо. Але, маючи сайт, ви або ваші співробітники будуть керувати рекламними кабінетами Google Ads та аналогами, залучаючи гарячих клієнтів до покупки продукту. Вам буде доступна цілодобова аналітика та управління кампаніями для найбільш раціонального розподілу бюджету та максимальної конверсії з переходів на сайт.
Пошукові системи завжди за вас

Якщо Google бачить, що ваш товар або послуга користуються попитом, ви показуватиметеся на перших сторінках пошукових мереж навіть без залучення платного трафіку. Подбайте про відгуки компанії на Google Картах – це дасть вам величезну фору серед конкурентів, т.к. дана система відгуків є найбільш прозорою серед користувачів.

 

Ви створюєте бренд, а не магазин

Підтримуючи активність сайту, ви не просто заробляєте гроші, продаючи товари, а створюєте бренд – щось більше, ніж просто виробник. Просуваючи бренд у маси, ви підвищуєте індекс впізнаваності, заробляєте репутацію цільової аудиторії та конкурентів, потенційних партнерів та пошукових мереж. Репутація – головний ресурс на ринку, настав час почати заробляти її вже зараз.

 

Замовити дзвінок
Напишіть мені в телеграм і я відразу вам відповім
Укр